Fapim
Made
in Italy
GET STARTED TODAY
اورین آلومینیوم تجارت
تنها نماینده رسمی فاپیم ایتالیا در ایران
This is
Variety!
?HOW DOES IT WORK We made sure that there are plenty of examples available for you to choose from. JUST PICK AND CUSTOMIZE
We made
the best
Be more special with
Fapim
BUY ON FAPIM
INTRO EXAMPLES EASY TO USE BUY LICENSE
یراقآلات کشویی و لیفت اند اسلاید
یراقآلات پنجره و کرتین وال
یراقآلات درب و اضطراری
مقالاتوب سایت

برای مشاهده و دانلود کاتالوگ جامع فاپیم بر روی عکس زیر کلیک نمایید

صد در صد ساخت ایتالیا

آرم Fapim همیشه با عبارت "ساخت ایتالیا" همراه است ، اما این دقیقاً به چه معناست؟ در یک فضای اقتصادی که مونتاژ قطعات ایتالیا از هر نقطه دنیا برای کسب حق استفاده از نام "ساخت ایتالیا" کافی تلقی می شود ، در Fapim ارزش بسیار بالاتری برای این سه کلمه قائل هستیم. این مخفف گزینه های استراتژیک است در سالهای رقابت به سمت اروپای شرقی و شرق دور پس از آن ، زمانی که سه بنیانگذار تصمیم گرفتند تولید خود را به طور انحصاری در ایتالیا ادامه دهند ، ساخته شده است.
.
تولید 100٪ ساخته شده در Fapim: از ذوب شدن مواد اولیه تا قالب گیری ، بسته بندی و حمل و نقل ، محصولات ما با استقلال در خط تولید در دو کارخانه تولید می شوند. یک امتیاز بزرگ برای کنترل کیفیت و خدمات به مشتری!
.
مهارتهای داخلی: در سالهای اخیر ما با آموزش داخلی در تمام سطوح سازمانی ، با جذب متخصصان بسیار واجد شرایط برای معرفی سایر ابزارهای پیشرفته ، که قلب آنها Thinking Fapim است ، تمرکز کرده ایم. آزمایشگاه ، جایی که ما آینده خود را برنامه ریزی می کنیم.
.
100٪ ساخت ایتالیا به معنای 100٪ بهبود بهره وری در اسرع وقت

آمار بازدید

  • 4
  • 200
  • 964
  • 177,384