یراق آلات استاک (STAC)

1 992

یراق آلات استاک (STAC)

یراق آلات استاک

پیچ های خود محور استفاده شده برای یراق آلات استاک (STAC) به شکل استاندارد انتخاب شده اند و ساز و کار مشخصی دارد. تحمل وزن لنگه توسط یراق آلات تست شده است و در این زمینه سطح تحمل در وضعیت درستی قرار گرفته است. یک سری کیت های مخصوص برای یراق آلات وجود دارد که می تواند در بهبود عملکرد قابل قبول است.

 

یراق آلات استاک (STAC) دقیقاً همان چیزی است که فکرش را می کنید! معمولاً در ساخت درب و پنجره های آلومینیومی، انتخاب یراق آلات با کیفیت بسیار مهم است اما با توجه به تنوع عجیب و غریب یراق آلات در بازار چطور می توان خرید این محصولات را با بهترین کیفیت انجام داد و نتیجه گرفت؟ هرچه یراق آلات مناسب تری برای درب و پنجره انتخاب شود می توان به کیفیت و طول عمر درب و پنجره امیدوارتر شد.

اینطور که بررسی ها نشان می دهد یراق آلات از نظر کیفیت، نوع ساخت، سایز، طراحی و متریال به کار رفته با هم فرق دارند. یراق آلات همان ابزارهای فلزی هستند که توسط گروهی از مهندسین طراحی شده و تست های مختلفی روی آنها صورت گرفته است و نتایج خوبی به همراه دارد. یراق آلات در طول سال تنوع زیادی به همراه دارند یعنی از نظر کاربرد بسیار عالی هستند.

 

یراق آلات استاک(STAC) در یک نگاه

وقتی قرار است در مورد یراق آلات استاک(STAC) بدانیم در ابتدا باید برند STAC را مورد بررسی قرار دهیم تا متوجه شویم که این برند چطور توانسته در زمینه تولید انواع یراق آلات تا این حد موفق ظاهر شود. برند استاک مربوط به یک کمپانی اسپانیایی است.

این شرکت در زمینه تولید یراق آلات مناسب برای درب های آلومینیومی و همینطور پنجره فعالیت می کند. آنچه که سبب شهرت برند استاک شده است، دقت بالا است. در یک بررسی کلی متوجه شدیم که این برند بالاترین سطح دقت در اجرای یراق آلات را فراهم ساخته و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. کیفیت و نیاز بازار به کمک این برند قابل قبول خواهد بود. کمپانی استاک در زمینه یراق آلات از بهترین ایده های روز دنیا کمک گرفته است به طوری که متریال های به رفته در محصولات بارها و بارها مورد سنجش قرار می گیرند.

کنترل کیفیت یراق آلات استاک(STAC)

برند استاک در زمینه کیفیت، اینطور فکر می کند: “زمانی کیفیت به اسم ما خواهد بود که مشتریان راضی باشند” اندکی که فکر کنیم مشخص می شود که رضایت مشتریان مهمترین چیز است. در شرکت استاک از مشتریان بابت خرید محصولات استاک، نظرخواهی شده و سطح رضایت مشتریان به صورت همیشگی و روتین ارزیابی می شود. چنین جریانی در شرکت استاک سبب شده تا محبوبیت بالایی نسبت به سایر برندها داشته باشد.

خوشبختانه شرکت استاک در زمینه تولیدات مختلف اعم از محصولات آلومینیومی توانسته گواهینامه بیرو وریتاس را کسب نماید و در این زمینه آزمون های مربوط به مقدار و وزن و کیفیت را پشت سر گذاشته است و همه محصولات از نظر سطح استاندارد به شکل دقیق ارزیابی شده اند.

همه یراق آلات استاک از نظر کیفیت مورد بررسی قرار می گیرند به طوری که تست و کنترل کیفیت روی یک محصول به طور کامل دقیق و درست صورت می گیرد و از سوی دیگر استانداردهای مختلف بهداشتی نیز روی محصولات صورت می گیرد. از سوی دیگر موقعیت ایمنی و نظارتی بر روی یراق آلات مورد سنجش چندگانه قرار می گیرد و در این زمینه همه اصول به شکل روتین بررسی شده است.

ویژگی یراق آلات استاک(STAC)

بگذارید کمی در مورد مشخصات یراق آلات استاک صحبت کنیم تا بدانید که در طراحی این محصول از چه کیفیتی استفاده شده است. مثلاً لولاهای برند استاک به صورتی طراحی شده است که برای درب های مرکزی مناسب بوده و در این زمینه سطح کیفی ویژه ای ارزیابی شده است.

این لولا ها از نظر زیبایی بسیار خاص طراحی شده اند و سطح کیفیت بالایی را شامل می شوند. از سوی دیگر کیفیت لولا به شکلی است که در بخشی از آن از پلاستیک های ضد سایش نیز کمک گرفته شده است به شکلی که خوردگی لولا را از بین برده و کیفیت بسیار عالی به کار می دهد. اینطور که بررسی ها نشان می دهد در لولاهای استاک شرایط برای تنظیمات جانبی نیز وجود دارد و البته که موقعیت این لولاها به صورت کاملاً دقیق تعیین می شود.

در اجرای یراق آلات از الگوهای مخصوصی استفاده می شود به طوری که موقعیت ماشینکاری پروفیل ها به صورت حرفه ای تری دنبال شود. هر یک از لولا ها از نظر تست در موقعیت موفقیت آمیزی قرار دارند و تحمل وزن برای این محصولات تضمین شده است.

تنظیم عمودی لولا نیز معمولاً تا 3 میلی متر به تایید رسمی آزمایشگاه های استاک رسیده است. در مدل های مخصوصی شرایط برای تنظیم میکرومتری نیز دیده می شود و شرایط تنظیمات نیز به صورت کاملاً مستقل از هم صورت گرفته است.

اجرای سیستم های تثبیت کننده در یراق آلات استاک به صورتی است که سبب می شود رویکرد مونتاژ به صورت کاملاً حرفه ای صورت بگیرد. دقت کنید که همه سیستم های تثبیت کننده بر اساس سطح آزمایشگاهی تعریف شده قابل اجرا هستند.

پیچ های خود محور به کار رفته برای یراق آلات استاک (STAC) به قدری درست انتخاب شده اند که می تواند ساز و کار مشخصی داشته باشد.

تحمل وزن لنگه توسط یراق آلات تست شده است و در این زمینه سطح تحمل در وضعیت درستی قرار گرفته است. یک سری کیت های مخصوص برای یراق آلات وجود دارد که می تواند در بهبود عملکرد قابل قبول است.

راهنمای انتخاب محصولات استاک

فرض کنید شما قصد خرید یراق آلات استاک(STAC) دارید و آنچه که مدنظر شما است دستگیره های مخصوص این برند است. دقت کنید که دستگیره ها در سبک های مختلفی طراحی و اجرا می شوند. برخی از دستگیره ها به صورت کشویی طراحی شده و دارای چندین قفل هستند و برخی دیگر نیز از نظر عملکرد در شرایط ایده آل تری قرار دارند. بنابراین شما باید در ابتدا بررسی کنید که دقیقاً چه چیزی مدنظر دارید.

سیستم های تک نقطه ای یا چند نقطه ای در دستگیره های برند استاک دیده می شود و سطح مقاومت بالایی را شامل شده است. البته که پروفیل های به کار رفته در این برند به شکلی است که از نظر سازوکار کیفیت بالایی دارد. برخی از مدل های استاک هنوز سنتی هستند و برخی در سبک های روز دنیا طراحی شده اند به این ترتیب بسیار مهم است که خریدی مناسب با سطح نیاز خود داشته باشید و مقاومت محصولات استاک را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

  1. رضا گفت:

    متنوع ترین و با کیفیت ترین یراق آلات استاک
    مرسی از سایت خوبتون و اطلاعات کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *