نمایندگی رسمی یراق آلات درب و پنجره و نمای آلومینیومی فاپیم ایتالیا در ایران

درباره ما

خوش آمدید

مجموعه اورین آلومینیوم  از سال 1388 در زمینه یراق آلات درب و پنجره و نمای آلومینیومی فعالیت خود را شروع کرده و امروز توانسته بهترین و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد.این شرکت از سال 1394  به صورت رسمی تنها نماینده فاپیم (Fapim) ایتالیا در ایران می باشد.بهترین برند شناخته شده در زمینه یراق آلات آلومینیوم با بیش از 100 سال سابقه در جهان.

صد در صد ساخت ایتالیا

آرم فاپیم (Fapim) همیشه با عبارت “ساخت ایتالیا” همراه است ، اما این دقیقاً به چه معناست؟ در یک فضای اقتصادی که مونتاژ قطعات ایتالیا از هر نقطه دنیا برای کسب حق استفاده از نام “ساخت ایتالیا” کافی تلقی می شود ، در فاپیم (Fapim) ارزش بسیار بالاتری برای این سه کلمه قائل هستیم. این مخفف گزینه های استراتژیک است در سالهای رقابت به سمت اروپای شرقی و شرق دور پس از آن ، زمانی که سه بنیانگذار تصمیم گرفتند تولید خود را به طور انحصاری در ایتالیا ادامه دهند ، ساخته شده است.
.
تولید 100٪ ساخته شده در فاپیم (Fapim) : از ذوب شدن مواد اولیه تا قالب گیری ، بسته بندی و حمل و نقل ، محصولات ما با استقلال در خط تولید در دو کارخانه تولید می شوند. یک امتیاز بزرگ برای کنترل کیفیت و خدمات به مشتری!
.
مهارتهای داخلی: در سالهای اخیر ما با آموزش داخلی در تمام سطوح سازمانی ، با جذب متخصصان بسیار واجد شرایط برای معرفی سایر ابزارهای پیشرفته ، که قلب آنها Thinking Fapim است ، تمرکز کرده ایم. آزمایشگاه ، جایی که ما آینده خود را برنامه ریزی می کنیم.
.
100٪ ساخت ایتالیا به معنای 100٪ بهبود بهره وری در اسرع وقت

دیدار با تیم ما

سعید شادفر

حسابداری

مسیحا مصردشتی

مدیر فروش

فرهاد رستم لو

مدیر عامل

مهارت های ما

تیم ما تیمی با مهارت و سرعت بالاست

طراحی و ظرافت 100%
کیفیت ساخت 100%
خدمات پس از فروش 100%
رضایت مشتری 100%
[ourbrands title=”Just Fapim” colsnumber=”4″ rows=”1″ style=”carousel” autoplay=”false” playtimeout=”5000″ speed=”250″ desksmall=”5″ tablet_count=”4″ tabletsmall=”4″ mobile_count=”2″ margin=”30″]