4 گواهینامه بین المللی استاندارد ست دو حالته فاپیم ایتالیا Fapim

0 166

4 گواهینامه بین المللی استاندارد ست دو حالته فاپیم ایتالیا Fapim

RAL GZ 607/3

 

مکانیسم های سیستم های دو حالته Galiplus 2، Galicube 110، Galicube 130 و 150Galicube و  Fapim Magicube  به ترتیب دارای گواهینامه RAL 130 کیلوگرم، 90 کیلوگرم و 110 کیلوگرم و 150 کیلوگرم هستند. موسسه RAL آلمان بخشی از سیستم ملی ارائه علائم کیفیت است که در صنعت آلمان رایج است و علامت خود را بر روی هر نوع کالایی به عنوان اثبات انطباق با الزامات کیفیت بالا صادر می کند.

تحت نظارت و تایید موسسه RAL، صنعت خود الزامات کیفی را برای علامت گذاری از طریق انجمن های کیفیت که تخصص خاصی در مورد آن نوع محصول خاص دارند، ایجاد می کند، علاوه بر آن معیارهایی را که باید از نظر تولید انجام شود، هم در مورد آن تعریف می کند.

سیستم کیفیت داخلی سازنده و برنامه نظارت خارجی از طریق بازرسی در سازنده و برداشت نمونه در بازار. برای دریافت گواهینامه، مکانیسم ها تحت آزمایش های استاتیکی و دوام قرار می گیرند. تست های استقامت با هر دو چرخه دوحالته (15000 چرخه کامل) و با چرخه باز کردن آویزان به پهلو (10000 چرخه) انجام می شود.

تست اضافه بار در نزدیکی دستگیره کرمون با درب 90 درجه باز، مانع و مانع بسته شدن انجام می شود. مطابقت یک دستگاه شیب و چرخش با استاندارد RAL GZ 607/3، امکان تعویض لوازم جانبی روی پنجره ها و درها را مطابق آنچه در استاندارد EN 14351-1 برای علامت CE پنجره ها و درها مشخص شده است، می دهد.

fapim

 

ITB

 

ما سیستم های دو حالته Galiplus 2، Galicube 110، Galicube 130 و 150Galicube و Magicube را به ترتیب 130 کیلوگرم، 110 کیلوگرم، 130 کیلوگرم,150 کیلوگرم و 180 کیلوگرم در مؤسسه لهستانی ITB تأیید کرده ایم. آزمایش‌هایی که طبق مقررات جاری انجام می‌شود شامل تست‌های استاتیکی و دوام می‌باشد، در حالی که حفظ گواهی شامل ممیزی‌های دوره‌ای در شرکت است.

CENTRE OF CERTIFICATION OF MOSCOW

 

 

سیستم های دو حالته Galiplus 2، Galicube 110، Galicube 130 و 150Galicube و Magicube ما در روسیه توسط “مرکز صدور گواهینامه مهندسی پنجره و درب مسکو” به ترتیب با وزن 130 کیلوگرم، 90 کیلوگرم و 110 کیلوگرم گواهی نامه دریافت کرده اند. آزمایشات انجام شده بر اساس قوانین جاری کشور شامل تست استاتیکی و دوام و همچنین تست مقاومت در محفظه نمک پاش می باشد.

برخی از آزمایش‌ها مشابه آزمایش‌هایی هستند که برای علامت‌گذاری RAL ارائه شده و طبق استاندارد RAL GZ 607/3 انجام می‌شوند. علاوه بر آزمایش‌های انجام‌شده در آزمایشگاه‌های خود در مسکو، مؤسسه ممیزی‌های دوره‌ای را در تأسیسات فاپیم برای ارزیابی برنامه‌های تولید و بررسی انطباق با الزامات آن انجام می‌دهد.

 

SKG ANTI-THEFT

 

سیستم های دو حالته Galiplus 2، Galicube 110، Galicube 130 و 150Galicube و Magicube با سیستم ضد سرقت خود، دو ستاره مطابق با کلاس 2 مطابق با استاندارد EN 1627 تایید شده توسط موسسه ملی SKG به دست آورده اند. در واقع بر خلاف سایر کشورهای اروپایی، در هلند استفاده از درب و پنجره ضد سرقت طبق قانون برای چند سال اجباری است و مقاومت در برابر سرقت پنجره یا در بر اساس استاندارد NEN 5089 هلند و استاندارد EN 1627 اروپا الزامی است.

فقط توسط SKG تایید شده است. این موسسه با توجه به تجربه زیاد خود در زمینه تست های ضد سرقت درب و لوازم جانبی پنجره، یکی از اعضای فعال کمیسیون اروپا برای توسعه فنی استانداردها و روش های تست در این شاخه بسیار تخصصی است. موسسه هلندی در نتیجه آزمایش های شدیدی که بر روی درب و پنجره های کامل طبق استانداردهای فوق انجام شده است، علامت SKG را که کلاس پنجره یا درب را مشخص می کند منتشر می کند.

یراق آلات فاپیم با بالاترین استاندارد های جهانی سعی دارد که مشتریان خود را مطمعن سازد که صد در صد ساخت ایتالیا یعنی صد در صد سرمایه گذاری مطمعن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *